خدمات    خدمات     جستجو در سایت    جستجو در سایت     تماس با ما              تماس با ما      درباره شرکت    درباره شرکت     فروش و خدمات    فروش و خدمات     محصولات    محصولات     صفحه اصلی    صفحه اصلی     لوگودستگاه نماشور شرکت ام تی کو

دستگاه نماشور شرکت ام تی کو

یکی از جدیدترین و کامل ترین دستگاه ها برای شستشوی نما وشیشه در ارتفاعات استفاده از دستگاه نماشور است. این دستگاه آب ورودی را توسط چند مرحله فیلتر پیشرفته ، به آب عاری از هرگونه مواد معدنی و رسوبات تبدیل می کند و این آب را توسط لوله های اتصال به دسته بلندی تا ارتفاع 21 متر اتصال می دهد تا توسط برس انتهایی این دسته عملیات شستشوی نما صورت پذیرفته و اثرات آب پس از خشک شدن بر روی سطح باقی نماند. آب خالص باعث می شود که سطح از هرگونه آلودگی بصورت کامل تمیز گردد و پس از نظافت هیچ گونه اثری باقی نماند .

دسته سبک و قدرتمند و بلند این دستگاه اجازه می دهد تا عملیات نظافت از روی سطوح زمین بدون نیاز به بالابر و نردبان قابل انجام باشد.


·     اجزاء سیستم :

1- سیستم فیلتراسیون:

این دستگاه در حالت پایه دارای 3مرحله فیلتراسیون و قابل ارتقاء تا 4مرحله می باشد.                                                          

در مرحله اول فیلتراسیون رسوبات درشت دانه تا قطر 5میکرون ، مرحله دوم فیلتر کربن به منظور فیلتر کردن کلر و رنگدانه فیلتر سوم یا فیلتر)اسمز معکوس) کلیه ذرات آب از قبیل نیترات و ذرات تا قطر0.0001 میلی متر را تصفیه می کند.این دستگاه بصورت مستقیم آب ورودی را به آب تصفیه شده تبدیل می کند و نیاز به منبع ذخیره ندارد و قابلیت شستشوی تا 2کاربر را دارد 350 لیتر برساعت در صورت نیاز، قابلیت اضافه کردن رزین کورن به مخزن  5 لیتری را نیز دارا می باشد (فیلتراسیون مرحله چهارم)

این دستگاه قابلیت اضافه کردن مخزن مواد شوینده را نیز داراست.

2- ترولی حمل :

تمام فیلترها و موتور تامین فشار اسمز معکوس بطورکابل به روی ترولی نصب شده اند تا بمنظور جابه جایی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. سایز چرخ ها به گونه ای می باشد که از ناهمواری موجود در سطوح مختلف به راحتی عبور خواهد کرد.


3-موتور تامین فشار فیلتراسیون:

این دستگاه دارای یک پمپ تامین فشار برای فیلتر اسمز معکوس و البته اتصال آب تا ارتفاع 21متری می باشد.تامین ولتاژ آن با برق شهری 220ولت و50 هرتز است . درصورت نیاز می توان پک باطری دار با قابلیت شارژ را نیز به این سیستم اضافه نمود تا بصورت بدون سیم در مکان های فاقد برق شهری از آن استفاده نمود .

4- دسته یا لنس شست و شو :

·     دسته 16متری از جنس فیبرکربن با قابلیت تنظیم تا ارتفاع 21متر به کاربر اجازه می دهد تا از سطح زمین به راحتی تا ارتفاع21 متر را شستشو نماید.


·     برس موجود بر روی دسته دارای جنس استاندارد برای انواع سطوح می باشد. در صورت نیاز به استفاده از برس نرم و یا زبر امکان پذیر است.

·     همچنین این دستگاه دارای قابلیت انتقال لوله آب از داخل دسته برای سهولت در شست و شوی می باشد.


5-دستگاه اندازه گیری سختی آب:

به منظور اندازه گیری میزان کیفیت آب خروجی برای شست و شوی بهتر
این دستگاه دارای یکسال گارانتی و سال خدمات پس از فروش می باشد.

                                                 
 

  عناوين مرتبط :


محصولات  دستگاه نماشوی  دستگاه نماشور شرکت ام تی کو
برنامه نويسی اصفهان هاست

www.www.3mtco.ir