خدمات    خدمات     جستجو در سایت    جستجو در سایت     تماس با ما              تماس با ما      درباره شرکت    درباره شرکت     فروش و خدمات    فروش و خدمات     محصولات    محصولات     صفحه اصلی    صفحه اصلی     لوگوبخارشوی خانگی کارچر مدل SC4

 بخارشوی خانگی مدل SC4 KARCHER

بخارشوی خانگی مدل SC4 KARCHER

Hight Speed Hand Dryer

Types of Hand Dryer

 

 

بخارشو کارچر Karcherمدل SC4 محصولی بی نظیر ساخت کشور آلمان است که با توان 2000 وات و قدرت بخار 3.5 بار به راحتی و بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر و تنها با بخار آب تمامی جرم و لکه ها را از سطوح مختلف زدوده و تقریباً همه باکتری های موجود روی سطح مورد نظر را از بین می برد. بخارشوی کارچر دارای مخزن با گنجایش 0.5+0.8 لیتر بوده و قابلیت تنظیم بخار به کمک کلید کشویی روی دسته در سه حالت بدون بخار، بخاردهی کم و بخار دهی زیاد را دارد، در حالت بدون بخار، دکمه فشاری بخاردهی کار نمی کند تا در صورت استفاده نابجا توسط کودکان به آن ها آسیبی وارد نشود.این بخارشو دارای سه چرخ برای جابجایی بوده و قطعات جانبی را می توان جهت دسترسی آسان در جایگاه تعبیه شده روی بدنه قرار داد.
بخارشوی SC4 کارچر مجهز به دو چراغ نشانگر روی بدنه بوده که وضعیت روشن بودن دستگاه و زمان آماده به کار شدن و بخاردهی را به شما اطلاع خواهد داد. این دستگاه بخارشو دارای لوله خرطومی و سری های کاربردی برای سطوح مختلف بوده که بهترین نتیجه را به شما خواهد داد. برس پارویی مناسب برای سطوح وسیع کف و دیوار می باشد که می توان همراه با پد حوله ای از آن استفاده نمود، برای سطوح کوچک تر می توانید از برس پارویی کوچک همراه با پد یا بدون آن کمک بگیرید. همچنین یک نازل باریک برای پاک کردن شکاف ها و درزها وجود دارد که می توان برس گرد مخصوص را روی آن نصب کرده و مورد استفاده قرار داد. برای تمیز کردن سطوح بلند همچون دیوار و پنجره می توان با استفاده از دو لوله رابط ارتفاع دسته بخارشو را افزایش داد. در ضمن سیم بلند 4 متری بخارشور  بدون نیاز به جابجایی دو شاخه برق به راحتی میتوانید مکان را تمیز نمایید.

ویژگی بخار شوی خانگی :

دارای قفل کودک و درب ایمنی

         کیت کامل نازل کف جدید

از بین بردن 99.99 % باکتری ها از روی سطوح مختلف

دکمه تنظیم فشار بخار

نازل دستی ، نازل واسطه ، نازل قدرتی

برس گرد قرمز، برس گرد مشکی، برس گرد مشکی بزرگ

حوله کوچک ، حوله بزرگ (میکرو فیبر)

قرص جرمگیر

قابلیت استفاده به صورت چند منظوره

نظافت بدون استفاده از مواد شیمیایی

      نظافت سطوح آغشته به روغن و چربی


 

مدل :

Model : Steam Cleaner karcher sc4

ابعاد :

Dimensions : 270x 280350 mm
مساحت تمیز شونده(مترمربع)
Area performanc : 75 m2
زمان اماده شدن بخار(دقیقه)
Heating-up time : 6.5 min
طرفیت مخزن(لیتر)
Tank Capacity : 1 L
فشار بخار(بار)
Mx.steam pressure : 3.2 bar  

توان(وات)

Heating output : 1500 w
وزن بدون لوازم جانبی(کیلوگرم)
Weight without accessories : 2.9 

 

 
 
  • Types of Hand Dryer

 

               
   

                                     

  عناوين مرتبط :


محصولات  بخارشوی خانگی  بخارشوی خانگی کارچر مدل SC4
برنامه نويسی اصفهان هاست

www.www.3mtco.ir