خدمات    خدمات     جستجو در سایت    جستجو در سایت     تماس با ما              تماس با ما      درباره شرکت    درباره شرکت     فروش و خدمات    فروش و خدمات     محصولات    محصولات     صفحه اصلی    صفحه اصلی     لوگو GAOMEI (جارو،شستشو،خشک کن) دستگاه مبل شور سه کاره

مبل شور حرفه ای (سه کاره) GAOMEI GMS-3

Dry Foam Sofa Cleaning Machineدستگاه مبل شور حرفه ای GAOMEI  مدل GMS-50 ام تی کو :

گروه صنعتی ام تی کو تنها نمایندگی شرکت تجهیزات نظافتی (GAOMEI گا او می) در ایران می باشد.شرکت (GAOMEI گا او می) یک تولید کننده در امر تجهیزات نظافتی مانند اسکرابر های صنعتی سرنشین دار،اسکرابر های شارژی و اتوماتیک،جاروبرقی صنعتی در مدلهای جاروبرقی دو موتوره،جاروبرقی سه موتوره،مبل شور های حرفه ای و ... در چین می باشد.به همین عنوان گروه صنعتی ام تی کو دستگاه مبل شور سه کاره(GAOMEI گا او می) را در ایران با ضمانت و خدمات پس از فروش عرضه می نماید.این نوع مبل شور سه کاره را می توان با نمونه های مشابه اروپایی از نظر کیفیت و کارایی و دوام و غیره مقایسه نمود و تنها از لحاظ اقتصادی فوق العاده به صرفه هستند.

نحوه کار با دستگاه مبل شور ام تی کو : این دستگاه دارای سه ویژگی می باشد . یک نازل دارای فرچه و موتور پر قدرت 12 ولتی برای شستشوی مبل های پارچه ای از قبیل کتون،جیر،فوم،چرمی و ... و یک سر نازل برای جارو کردن و همچنین مکش کف و آب و خشک کردن مبل و دیگر قسمت هایی که شسته شده است.این مبل شور جدید مخصوص اصناف مبل شویی می باشد که فوق العاده سریع ، مطمئن و با کارایی بالا فعالیت میکند.دیگر مکانهایی که مبل شور جدید می تواند فعالیت نماید مکانهایی از قبیل رستورانها،تالارها،ادارات،ورزشگاهها،سالن های تئاتر،سینماها،شرکتهای نظافتی عمومی و خصوصی،لوازم و اثاثیه خانگی و... می باشد.به طور مثال اگر یک تالار یا سینما و ... که دارای 200 عدد صندلی باشد و چهار نیروی انسانی بخواهد تمامی صندلی ها را شستشو تمیز نماید به مدت 10 روز کاری به طول می انجامد،ولی اگر توسط دستگاه مبل شور با یک نیروی انسانی به مدت چهار روز به طول می انجامد و از این لحاظ خیلی مقرون به صرفه می باشد.دیگر مزیتی که باعث راحتی حمل و جابه جایی این دستگاه مبل شور شده،این است که برای حمل و جا به جایی به صورت یک کیف مسافرتی دسته دار و چرخ دار حرکت می کند و فوق العاده روان می باشد.(چه در حالت خاموش و چه در حالت روشن)

                   
مدل :

Model :Gaomei GMS-3

وزن :

weight :24.800 kg

ابعاد :Scale Size : 70*41*80 cm
توان دستگاه :

power :1100 w

ولتاژ :Supply Voltage : 250 v/50HZ
مخزن آب تمیز :
Recovery tank capacity : 15l
مخزن آب کثیف :
Solution tank capacity : 10 l
طول شلنگ :
Length of  hose :1.2 m
طول شلنگ برس :
Length of power cord : 4m
وزن برس با موتور :
motor & brush weight : 2.4 kg
توان موتور برس :
power brush motor :75w
ولتاژ موتور برس :
Supply Voltage brush motor : 12 VDC
قطربرس :

Dia of the pad holding : 12mm                مبل             
           
مبل شور قدرتمند ام تی کو|تجهیزات نظافتی ام تی کو|GAOMEI مبل شور سه کاره
 مبل شور قدرتمند ام تی کو|تجهیزات نظافتی ام تی کو|GAOMEI مبل شور سه کاره
  مبل شور قدرتمند ام تی کو|تجهیزات نظافتی ام تی کو|GAOMEI مبل شور سه کاره
 
                                      
                     

  عناوين مرتبط :


محصولات  مبل شور صنعتی 
برنامه نويسی اصفهان هاست

www.www.3mtco.ir