خدمات    خدمات     جستجو در سایت    جستجو در سایت     تماس با ما              تماس با ما      درباره شرکت    درباره شرکت     فروش و خدمات    فروش و خدمات     محصولات    محصولات     صفحه اصلی    صفحه اصلی     لوگودستگاه چندکاره توشویی حرفه ای خودرو DESIDERIO محصولی از ام تی کودستگاه چندکاره توشویی حرفه ای خودرو (ام تی کو)

Professional car washes

Types of steam cleaner

 

دستگاه چندکاره توشویی حرفه ای خودرو/ام تی کو

گروه صنعتی ام تی کو،تولید کننده انواع تحهیزات نظافتی صنعتی و خانگی در ایران،در صنف مشتریان کارواش خودرو و شرکت های نظافتی و دیگر اصناف مربوطه دستگاهی به نام توشویی حرفه ای خودرو که دستگاهی فوق العاده کارا و چندکاره ، کم استهلاک ، پایین بودن مصرف برق و دیگر مزایای خاص ارائه نموده است.این دستگاه از شرکت کمپانی CAPITANI از کشور ایتالیا به عنوان محصولی اصلی و دارای ضمانت وارد شده است.

قابلیت کارایی دستگاه توشویی خودرو DESIDERIO :

1-سیستم دائم به کار دمنده قدرتمند بخار

2-سیستم پاشنده هر نوع مواد شوینده به صورت کف

3-سیستم مکنده (خشک کن) با موتور های قدرتمند آب و خاک

3-سیستم دمنده باد


ویژه گی های خاص دستگاه کارواش توشویی خودرو DESIDERIO :

1-سیستم دائم به کار بخار : شارژ مخزن آب در حین کار و بدون توقف بخار

2-دارای فیلتر مرغوب آبی : دستگاه دسیدریو نیازی به فیلتر کاغذی و پاکت ندارد

3-قابلیت استفاده همزمان از تمامی امکانات دستگاه : عمل خشک کردن،پاشش کف و مواد شوینده و بخار به صورت همزمان

4-کنترل و کاربری آسان : کاربر می تواند با دکمه های برقی بروی دسته به راحتی کنترل نماید.

5-دارای ابعاد و وزن عالی برای استفاده در داخل خودرو : ابعاد 62*38*57 سانتی متر و به وزن 12 کیلوگرم

6-موتور مکنده بسیار قدرتمند : دارای یک موتور مکنده (آب و خاک)

7-تنوع بسیار زیاد نازلهای دستگاه : برای هر قسمتی از داخل خودرو یک سر نازل تخصصی وجود دارد.مانند نازل بخار،ناز مواد شوینده،نازل دیواره،نازل شیشه،نازل کف خودرو،نازل رودریها،نازل داشبورد،نازل فرچه دایره ای،نازل فرچه نازک،نازل فرچه مثلثی و ...

8-قابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی 

9-دارای فیلم آموزشی از کارکرد تمامی امکانات دسیدریو

طرز کار دستگاه دسیدریو:

دستگاه شستشوی حرفه ای CAPITANI مدل Desiderio محصولی بی نظیر و کاربردی ساخت کشور ایتالیاست که برای مصرف در منازل و ساختمان های بزرگ ، فروشگاه ها ، ادارات، هتل ها و رستوران ها ، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها ، کارواش ها و ... طراحی و ساخته شده و کمبودها و نواقص موجود در دیگر بخارشوها که فقط توان تولید بخار را دارند در این دستگاه رفع و اصلاح شده است. خروجی بخار دستگاه 5 بار فشار و 140 درجه سانتی گراد حرارت دارد و به همراه امکاناتی همچون جاروبرقی آب و خاک، دمنده باد و پاشش مواد شوینده ، قادر به شستشو و خشک کردن تمامی سطوح از جمله فرش، موکت و مبلمان ، سنگ ، سرامیک و پارکت، شیشه ، دیوار و ام دی اف و ... می باشد. مخزن آب رزرو 1.5 لیتری دستگاه را می توان به راحتی با بطری ارائه شده همراه با آن پر نمایید و به لطف داشتن 1.5 لیتر آب رزرو برای بویلر است که این دستگاه هیچ گاه از کارکرد متوقف نخواهد شد.(به محض اتمام آب رزرو ، دستگاه بوق هشدار مخصوصی را فعال می کند و کاربر متوجه اتمام رزرو آب برای بویلر می شود). همچنین می توانید مخزن مواد شوینده 1.5 لیتری دستگاه را نیز توسط مواد شوینده رقیق شده پر کنید و در حین کارکرد هر وقت لازم دانستید مقداری مواد شوینده روی سطوح بپاشید. در صورت اتمام مواد شوینده دستگاه بوق هشدار ممتدی را به صدا در می آورد و شما را مطلع می سازد تا مخزن را دوباره پر نمایید. 
برای روشن کردن بخارشو کافیست دو دکمه قرمز رنگ و یک دکمه سبز رنگ تعبیه شده روی بدنه را بفشارید تا چراغ های داخلی آنها روشن گردد، پس از روشن کردن بخشی از آب مخزن توسط پمپ واسطی درون بویلر ریخته می شود و پس از گذشت حدود 5 دقیقه جوش آمده و با رسیدن به فشار 5 بار (عقربه فشار نشان دهنده فشار لحظه ای دستگاه می باشد) چراغ آماده به کار بودن دستگاه که به رنگ سبز می باشد روشن می گردد. جهت تنظیم بخار خروجی نیز یک ولوم چرخشی روی بدنه دستگاه وجود دارد، با اتصال لوله خرطومی و نازل مورد نیازتان می توانید شروع به استفاده از دستگاه نمایید. هرگاه آب درون بویلر تمام شود چراغ قرمز رنگ روشن شده و شما را مطلع می سازد تا مخزن آب رزرو را پر نمایید.(در صورتی که شما به بوق هشدار دستگاه بعد از اتمام آب رزرو توجه نکنید و آن را پر ننمایید بعد از حدود یک ساعت آب درون بویلر نیز به اتمام می رسد و چراغ قرمز روشن می شود). 
در حین کارکرد آبی که ناشی از میعان بخار و پاشش مواد شوینده روی سطوح مختلف تشکیل می شود توسط جاروبرقی دستگاه به داخل مخزن 7 لیتری آب کثیف دستگاه هدایت می شود و شما به راحتی میتوانید درب دستگاه را باز کرده و مخزن آب کثیف را تخلیه نمایید. همچنین به این دلیل که ممکن است با حالت مکنده تمام نم موجود پس از شستشو خشک نگردد، دستگاه قابلیت دمندگی نیز دارد که با جابجا کردن لوله خرطومی از قسمت بالایی به پشت دستگاه می توان از این امکان استفاده نمود.(این امکان کمک بسیار زیادی در خشک کردن صد در صد مبلمان و فرش و موکت شستشو شده به وسیله این دستگاه می کند). به منظور سهولت در استفاده سه دکمه روی دسته خرطومی تعبیه شده اند که به ترتیب برای خاموش و روشن کردن پمپ مواد شوینده، موتور جارو برقی و پمپ بخار کاربرد دارند که می توان به صورت همزمان نیز آن ها را روشن نمود. با نگه داشتن دکمه سفید رنگ وسطی به مدت 3 ثانیه قدرت مکش جارو برای سطوح مختلف قابل تنظیم است. 
نازل های طراحی شده برای این محصول بسیار با کیفیت و دارای ویژگی های خاصی در طراحی میباشند ، به طور مثال نازل شیشه و دیوار شوی این دستگاه دارای برس نرمی دقیقا پشت تیغه لاستیکی می باشد که برای شستشوی دیوار و شیشه کثیف فقط به لاستیکی یا تی اکتفا نمی کند و کاربر در حین شستشوی سطح می تواند کاملا سطح دیوار و یا شیشه را برس بزند. 


کارواش خودرو/کارواش حرفه ای/desiderio/mtco/ام تی کو/تجهیزات نظافتی

 
  • Professional car washes
     کارواش خودرو/کارواش حرفه ای/desiderio/mtco/ام تی کو/تجهیزات نظافتی

کارواش خودرو/کارواش حرفه ای/desiderio/mtco/ام تی کو/تجهیزات نظافتی
         
         

  عناوين مرتبط :


محصولات  دستگاه توشویی خودرو 
برنامه نويسی اصفهان هاست

www.www.3mtco.ir